Zespół

Poznaj ludzi, którzy tworzą nasz zespół

Arek Siczek

Założyciel, właściciel i Prezes Zarządu firmy GRUPA ADM Sp. z o.o., twórca bloga ASkomputer oraz licznych kursów i szkoleń IT o szerokiej tematyce. W branży IT od 2002 roku. Odpowiada za całokształt działań w firmie. Prowadzi szkolenia, webinary, nagrywa filmy do Social Mediów, nadzoruje marketing i sprzedaż.

W 2015 roku wraz ze swoim zespołem otrzymał nagrodę za najbardziej Innowacyjny Produkt na Gali Złotych Puzzli Outsourcingu. Było to rozwiązanie oparte o monitoring IT.

Jest autorem sprzedawanego od 2016 roku Poradnika Administratora Systemu Zabbix.

Paulina Siczek

Absolwentka Dziennikarstwa w Warszawskiej Wyższej Szkole Humanistycznej oraz Fotografii w Warszawskiej Szkole Reklamy.

Odpowiada za księgowość, finanse oraz przygotowuje dyplomy dla kursantów.

Uwielbia fotografię ślubną, ponieważ wierzy w miłość. Prywatnie żona Arka.

Arek Sawa

Zawodowo pracuje jako informatyk w małej firmie w Jarosławiu (woj. podkarpackie).

Dodatkowo jako freelancer zajmuje się tworzeniem stron internetowych. Administruje też stronami i pomaga w naprawie błędów.

Prywatnie stawia na aktywny tryb życia. Od lat gra w siatkówkę i chodzi na siłownię.

Monika Litwin

Z wykształcenia logistyk i specjalista ds. e – biznesu oraz profesjonalnej komunikacji. Od 2019 roku pomaga ludziom, którzy w swoich biznesach wykorzystują materiały wideo. Specjalizuje się w montażu oraz edycji audio i wideo.

Prywatnie minimalistka. Uwielbia podróże i życie w rytmie slow. Kocha morze.

Piotr Gryziak

Garść Linuksa, odrobina wirtualizacji, szczypta sieci – ot taki przepis na admina. Entuzjasta nieszablonowych rozwiązań i elektronicznego DIY. Na pierwszej i drugiej linii frontu.

W wolnych chwilach pilot paralotni i pilot balonowy.

Katarzyna Masztaller

Transportowiec z wykształcenia, Wirtualna Asystentka z zamiłowania. Pomaga przedsiębiorcom odciążając ich m.in. z tworzenia i planowania postów na Social Media oraz pisania postów blogowych dla czytelnika i zgodnie z zasadami SEO. Świeżo upieczona absolwentka programu Google i SGH – Umiejętności Jutra.

Wieloletnia tancerka i solistka zespołu ludowego, w którym poznała swojego męża. Prywatnie mama dwóch chłopców i miłośniczka szydełkowania oraz haftowania.

Kamil Sadek

Z zawodu dziennikarz, absolwent Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.

Purysta językowy i doświadczony copywriter podejmujący każdy temat. Nie znosi, gdy ludzie nie stawiają przecinków. Specjalista od SEO, webmaster, niezły sprzedawca. Trochę grafik, trochę montażysta, trochę fotograf, trochę lektor. Z zamiłowania muzyk – gitara i śpiew.

Krzysztof Godzisz

Cybersecurity czy też Ethical Hacking jest od wielu lat elementem moich zainteresowań. Po wykonaniu pracy oraz obowiązków domowych, zajmuję się poszerzaniem wiedzy z tego zakresu. Zagłębianie się w tajniki z zakresu bezpieczeństwa, sposobach obrony, jak i ataku, sprawia mi ogromną przyjemność. Przez ten okres ukończyłem kilkanaście kursów i przeczytałem wiele książek.

Krzysztof specjalizuje się w zagadnieniach związanych z cyberbezpieczeństwem oraz konteneryzacją.

W Grupie ADM zajmuję się pisaniem artykułów na bloga oraz wszelkimi sprawami związanymi z copywritingiem.


Copyright © 2020 WP Idea. Grupa ADM sp. z o.o.