Zespół

Poznaj ludzi, którzy tworzą nasz zespół

Arek Siczek

Założyciel, właściciel i Prezes Zarządu firmy GRUPA ADM Sp. z o.o., twórca bloga ASkomputer oraz licznych kursów i szkoleń IT o szerokiej tematyce. W branży IT od 2002 roku. Odpowiada za całokształt działań w firmie. Prowadzi szkolenia, webinary, nagrywa filmy do Social Mediów, nadzoruje marketing i sprzedaż.

W 2015 roku wraz ze swoim zespołem otrzymał nagrodę za najbardziej Innowacyjny Produkt na Gali Złotych Puzzli Outsourcingu. Było to rozwiązanie oparte o monitoring IT.

Jest autorem sprzedawanego od 2016 roku Poradnika Administratora Systemu Zabbix.

Paulina Siczek

Absolwentka Dziennikarstwa w Warszawskiej Wyższej Szkole Humanistycznej oraz Fotografii w Warszawskiej Szkole Reklamy.

Odpowiada za księgowość, finanse oraz przygotowuje dyplomy dla kursantów.

Uwielbia fotografię ślubną, ponieważ wierzy w miłość. Prywatnie żona Arka.

Jacek Piechociński

Jacek to pasjonat IT i nowych technologii, którego serce bije w rytmie kodu i linuksowych terminali. Od najmłodszych lat psuł komputery… i tak przygoda z IT trwa do tej pory. Jacek to typowy informatyk, który zawsze twierdzi że: „U mnie działa!”

W Grupie ADM pełni rolę opiekuna WordPressa oraz platformy szkoleniowej. Jacek jest także autorem wpisów o tematyce linux i devops.

Monika Litwin

Z wykształcenia logistyk i specjalista ds. e – biznesu oraz profesjonalnej komunikacji. Od 2019 roku pomaga ludziom, którzy w swoich biznesach wykorzystują materiały wideo. Specjalizuje się w montażu oraz edycji audio i wideo.

Prywatnie minimalistka. Uwielbia podróże i życie w rytmie slow. Kocha morze.

Dominika Zaborowska

Fanka nowych UX/UI Designu i wieloletnia Wirtualna Asystentka.

W Grupie ADM zajmuje się obsługą klienta, redakcją treści, tworzeniem kontentu.

Prywatnie mól książkowy, aktywnie wędruje po górach, maluje.

Katarzyna Masztaller

Transportowiec z wykształcenia, Wirtualna Asystentka z zamiłowania. Pomaga przedsiębiorcom odciążając ich m.in. z tworzenia i planowania postów na Social Media oraz pisania postów blogowych dla czytelnika i zgodnie z zasadami SEO. Świeżo upieczona absolwentka programu Google i SGH – Umiejętności Jutra.

Wieloletnia tancerka i solistka zespołu ludowego, w którym poznała swojego męża. Prywatnie mama dwóch chłopców i miłośniczka szydełkowania oraz haftowania.

Michał Kwiatkowski

Ja jestem Michał.
Z IT zawodowo związany jestem w zasadzie od ponad 10 lat, a amatorsko od długo długo dłużej
Aktualnie pracuję jako DevOps Inżynier i oprócz automatyzacji czy wdrażania i utrzymywania środowisk właściwie główną
moją specjalizacją od wielu lat jest monitoring IT oraz Observability.


Działam zarówno, a w szczególności w chmurach, w kontenerach ale i na Linuxie czy Windows.
Moją codziennością jest praca przy rozległych rozwiązaniach opartych chociażby na Netcool, Prometheus, Elastic Stack,
Zabbix, FluentD, Fluent Bit i wielu innych ale zwłaszcza na Grafanie.

Marcin Kujawski

Marcin Kujawski to doświadczony specjalista IT z ponad 13-letnim doświadczeniem, który poprowadzi kurs „NGINX jako Ingress w K8s”. Jego wszechstronna kariera obejmuje różnorodne obszary, począwszy od programowania, przez administrowanie chmurą, aż po projektowanie systemów opartych na Linuxie.

Marcin rozpoczął swoją drogę zawodową jako programista, zdobywając głęboką wiedzę na temat tworzenia efektywnych i skalowalnych aplikacji. Z czasem przeniósł się do roli Cloud System Administrator, gdzie zajmował się zarządzaniem infrastrukturą chmurową, zdobywając praktyczne umiejętności w obszarze wdrażania i utrzymania rozproszonych systemów.

Grupa ADM została wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych! To dla nas nie tylko ogromne wyróżnienie, ale także potwierdzenie wysokiego standardu naszych szkoleń. Jesteśmy dumni z tego, że możemy oferować wysokojakościowe kursy, dostosowane do indywidualnych potrzeb uczestników. Dzięki temu wpisowi, nasze szkolenia nabierają jeszcze większej wiarygodności, co stanowi dla nas dodatkowe zobowiązanie do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Instytucja szkoleniowa wpisana do RIS może uzyskać zlecenie finansowane ze środków publicznych na prowadzenie szkoleń dla bezrobotnych i poszukujących pracy.


Copyright © 2020 WP Idea. Grupa ADM sp. z o.o.