Zespół

Poznaj ludzi, którzy tworzą nasz zespół

Arek Siczek

Założyciel, właściciel i Prezes Zarządu firmy GRUPA ADM Sp. z o.o., twórca bloga ASkomputer oraz licznych kursów i szkoleń IT o szerokiej tematyce. W branży IT od 2002 roku. Odpowiada za całokształt działań w firmie. Prowadzi szkolenia, webinary, nagrywa filmy do Social Mediów, nadzoruje marketing i sprzedaż.

W 2015 roku wraz ze swoim zespołem otrzymał nagrodę za najbardziej Innowacyjny Produkt na Gali Złotych Puzzli Outsourcingu. Było to rozwiązanie oparte o monitoring IT.

Jest autorem sprzedawanego od 2016 roku Poradnika Administratora Systemu Zabbix.

Paulina Siczek

Absolwentka Dziennikarstwa w Warszawskiej Wyższej Szkole Humanistycznej oraz Fotografii w Warszawskiej Szkole Reklamy.

Odpowiada za księgowość, finanse oraz przygotowuje dyplomy dla kursantów.

Uwielbia fotografię ślubną, ponieważ wierzy w miłość. Prywatnie żona Arka.

Arek Sawa

Zawodowo pracuje jako informatyk w małej firmie w Jarosławiu (woj. podkarpackie).

Dodatkowo jako freelancer zajmuje się tworzeniem stron internetowych. Administruje też stronami i pomaga w naprawie błędów.

Prywatnie stawia na aktywny tryb życia. Od lat gra w siatkówkę i chodzi na siłownię.

Monika Litwin

Z wykształcenia logistyk i specjalista ds. e – biznesu oraz profesjonalnej komunikacji. Od 2019 roku pomaga ludziom, którzy w swoich biznesach wykorzystują materiały wideo. Specjalizuje się w montażu oraz edycji audio i wideo.

Prywatnie minimalistka. Uwielbia podróże i życie w rytmie slow. Kocha morze.

Dominika Zaborowska

Fanka nowych UX/UI Designu i wieloletnia Wirtualna Asystentka.

W Grupie ADM zajmuje się obsługą klienta, redakcją treści, tworzeniem kontentu.

Prywatnie mól książkowy, aktywnie wędruje po górach, maluje.

Katarzyna Masztaller

Transportowiec z wykształcenia, Wirtualna Asystentka z zamiłowania. Pomaga przedsiębiorcom odciążając ich m.in. z tworzenia i planowania postów na Social Media oraz pisania postów blogowych dla czytelnika i zgodnie z zasadami SEO. Świeżo upieczona absolwentka programu Google i SGH – Umiejętności Jutra.

Wieloletnia tancerka i solistka zespołu ludowego, w którym poznała swojego męża. Prywatnie mama dwóch chłopców i miłośniczka szydełkowania oraz haftowania.

Grupa ADM została wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych! To dla nas nie tylko ogromne wyróżnienie, ale także potwierdzenie wysokiego standardu naszych szkoleń. Jesteśmy dumni z tego, że możemy oferować wysokojakościowe kursy, dostosowane do indywidualnych potrzeb uczestników. Dzięki temu wpisowi, nasze szkolenia nabierają jeszcze większej wiarygodności, co stanowi dla nas dodatkowe zobowiązanie do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Instytucja szkoleniowa wpisana do RIS może uzyskać zlecenie finansowane ze środków publicznych na prowadzenie szkoleń dla bezrobotnych i poszukujących pracy.


Copyright © 2020 WP Idea. Grupa ADM sp. z o.o.